Add comments

avarij

 

DĖL KORONAVIRUSO (COVID-19) PLITIMO

UAB „Biržų vandenys“, reaguodama į  paskelbtą karantiną Lietuvos Respublikoje, imasi griežtų priemonių viruso plitimui stabdyti ir nuo kovo 16 d. iki karantino pabaigos gyventojai aptarnaujami tik nuotoliniu būdu – bendrovėje klientai gyvai (tiesioginių kontaktų metu) nebeaptarnaujami, nebevykdomi jokie atsiskaitymai grynaisiais pinigais. Atsiskaitant už suteiktas paslaugas prašoma naudotis interneto kanalais ir kitomis atsiskaitymo formomis.

Stabdomi ne pirmojo būtinumo darbai: vandens skaitiklių keitimas, plombavimas, rodmenų nurašymas.

Raštai, prašymai ir pan. teikiami: el. paštu info@birzuvandenys.lt arba siunčiami paštu adresu Rotušės 30, Biržai.

Išimties atveju į UAB „Biržų vandenys“ galima atvykti tik pasiskambinus ir iš anksto susitarus dėl vizito.

Kontaktiniai telefonai: avarinė tarnyba (visą parą) (8-680) 24420

Klientų aptarnavimo skyrius: (8 – 450) 32052, apskaita2@birzuvandenys.lt

Bendrieji telefonai: (8-450) 31497

Interneto svetainės adresas: www.birzuvandenys.lt

 

INFORMACIJA APIE VANDENS TIEKIMO SUTRIKIMUS

2020 m. balandžio 23 d.,  dėl vandentiekio trasos avarijos likvidavimo darbų Biržuose Vilniaus g. nuo 10.00 val. iki 12.00 val., galimas vandens kokybės pablogėjimas ir kiti sutrikimai (slėgio svyravimai, drumstumo padidėjimas ir kt.). Atsiprašome vandens vartotojų dėl nepatogumų.

2020 m. sausio 20 d.,  dėl įvykusios vandentiekio trasos avarijos Biržuose Rotušės g. 13 namų gyventojamsnuo 9.00 val. iki 15.00 val., bus laikinai sustabdytas geriamojo vandens tiekimas, taip pat galimas vandens kokybės pablogėjimas ir kiti sutrikimai (slėgio svyravimai, drumstumo padidėjimas ir kt.). Atsiprašome vandens vartotojų dėl nepatogumų.

Gyventojai kviečiami prisijungti gyvenamųjų namų inžinerinius tinklus prie centralizuotų Biržų miesto tinklų

Dėl nuotekų ir vandentiekio tinklų prijungimo prie centralizuotų tinklų galimybių prašome kreiptis į UAB „Biržų vandenys“ vandentvarkos inžinierių  Joną Paulauską  (mob. tel. nr. 8 611 44712, el. paštas inzinierius@birzuvandenys.lt).

INFORMUOJAME, kad norėdami gauti sąskaitas už bendrovės suteiktas paslaugas elektroniniu paštu, savo elektroninio pašto adresą praneškite: apskaita1@birzuvandenys.lt ir apskaita2@birzuvandenys.lt arba telefono Nr. (8 450) 32 052.

  Informacija apie AB ESO planinius elektros atjungimus

kovo 28th 2019 Pranešimai