DARBO LAIKAS

I - IV: 8.00 val. iki 17.00 val.
V: 8.00 iki 15.45 val.
(pietų pertrauka: 12.00–12.45)
VI-VII - Poilsio dienos

AVARIJOS ATVEJU

Tel. +370 450 32 052 (darbo valandomis)
Visą parą mob. +370 680 24 420


J.BIELINIO GATVĖJE BUS TIESIAMA VANDENTVARKOS INFRASTRUKTŪRA

Netrukus bus tiesiama magistralinė vandentiekio ir nuotekų linija su atšakomis iki gyventojų sklypų ribos, iš viso apie 990 metrų tinklų. Atlikus šiuos darbus, Biržų rajono savivaldybės administracija planuoja atnaujinti gatvės asfalto dangą. Jau pradėti naujo gatvės apšvietimo įrengimo darbai.

Iš UAB „Biržų vandenys“ pusės apie 160 000 Eur (be PVM) siekiančios investicijos pagerins vandentvarkos infrastruktūros prieinamumą ir paslaugų kokybę. Inžinerinius tinklus siekiama pakloti iki planuojamų J. Bielinio  gatvės remonto darbų.

Rangos darbus UAB „INTI“ yra įsipareigojęs atlikti iki 2023 m. rugsėjo mėnesio. Atkreipiame dėmesį, kad jei oro sąlygos bus palankios, darbai bus atliekami ir žiemos periodu.

Vandentiekio tinklai J. Bielinio gatvėje  iki Žemaitės g. sankirtos su Rinkos g. yra darbų dalis, kurios dėka bus sukurtas kvartalo žiedinis vandentiekio tinklas. Svarbu yra tai, kad užbaigus inžinerinių tinklų įrengimo darbus, Biržų rajono savivaldybės administracija galės vykdyti asfalto dangos atnaujinimo darbus, o ardyti naujos asfalto dangos norint įrengti vandentvarkos infrastruktūrą ateityje jau nebereikės.

Iš anksto prašome gatvės gyventojų bei karts nuo karto užsukančių į J. Bielinio gatvę žmonių supratingumo ir kantrybės. Mes nepastebimai nenutiesime infrastruktūros, bus ir išraustų duobių, ir krūvos žemių supiltos, ir „maklynės“ palijus pavasariniam lietui, bus ir gatvės kelio uždarymų…. Bet tai yra laikini nepatogumai, kurie dings nepastebėtai, kai darbai bus atlikti, o visa infrastruktūra gulės gyliai po žeme.

Nuotraukos
Skip to content