DARBO LAIKAS

I - IV: 8.00 val. iki 17.00 val.
V: 8.00 iki 15.45 val.
(pietų pertrauka: 12.00–12.45)
VI-VII - Poilsio dienos

AVARIJOS ATVEJU

Tel. +370 450 32 052 (darbo valandomis)
Visą parą mob. +370 680 24 420

Kaip tapti mūsų klientu?


Norint  prisijungti prie centralizuotų vandentiekio ir (ar) nuotekų tinklų, pirmiausia, reikia pateikti prašymą UAB „Biržų vandenys“  dėl prisijungimo sąlygų išdavimo. Tai galite padaryti:

  atvykę į vietą (Rotušės g. 30, Biržai, 202 kab.) ir užpildę prašymą;

  užpildyti prašymo formą ir atsiųsti ją el. paštu info@birzuvandenys.lt

 Kartu su prašymu reikia pristatyti:

  nekilnojamojo turto Registrų centro išrašą apie nekilnojamąjį turtą – žemės sklypą ir (ar) statinius (dokumentą galite gauti VĮ ,,Registrų centras”, adresas Biržuose – Vytauto g. 59);

  žemės sklypo planą, jei turima (dokumentą galite gauti VĮ ,,Registrų centras”);

  bendrasavininko (-ų) sutikimas (-ai) (jei reikia);

  sklypo savininko (-ų) sutikimas (-ai) (jei reikia);

  savininko įgaliojimas (jei reikia);

  projektinius pasiūlymus ( jei jie buvo rengti);

  kiti dokumentai (jei reikia);

 Jeigu reikia, būtina kreiptis į projektuotojus dėl  vandentiekio įvado ir (ar) nuotekų išvado supaprastinto statinio projekto parengimo (jeigu taip nurodyta prisijungimo sąlygose). Parengtą supaprastintą statybos projektą užsakovas arba projektuotojas, įgaliotas užsakovo, turi suderinti su atsakinga įstaiga, eksploatuojančiomis inžinerinius tinklus, kurių apsaugos zonose suprojektuotas vandentiekio įvadas ir (ar) nuotekų išvadas bei su UAB „Biržų vandenys“. Projektą su minėtų įstaigų rašytiniais pritarimais užsakovas turi pateikti Savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriui su prašymu išduoti statybą leidžiantį dokumentą. (Jeigu prisijungimo sąlygose nurodyta, kad reikalingas projektas).

Turint prisijungimo sąlygas, pasirenkamas statytojas, turintis tokių darbų atlikimo patirties, arba darbus galima atlikti ir savo jėgomis. Prisijungimo prie tinklų metu būtina išsikviesti UAB ,,Biržų vandenys” atstovą, kurio kontaktai nurodyti prisijungimo sąlygose.

Atlikus statybos darbus, atliekama geodezinė tinklų nuotrauka (ją padaro geodezininkas).

Atlikus visus darbus, kreipiamasi į UAB „Biržų vandenys“ klientų aptarnavimo skyrių dėl vandens tiekimo ir (ar) nuotekų tvarkymo sutarties sudarymo.

UAB „Biržų vandenys” informuoja, kad norint sudaryti / atnaujinti geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sutartis, pirmiausia reikia užpildyti prašymą (Prašymas).Prašymo formoje būtina nurodyti, kaip norite gauti paruoštą sutartį pasirašyti (elektroniniu būdu ar atvykus į UAB „Biržų vandenys” Klientų aptarnavimo skyrių). Užpildytą prašymą prašome atsiųsti el. paštu apskaita@birzuvandenys.lt

Butų arba privačių gyvenamųjų namų savininkams, turintiems negalią, iš anksto susitarus laiką, bendrovės atstovas gali pristatyti sutartį į namus.

Su sutarčių sąlygomis galite susipažinti čia:

Sutarties sąlygos daugiabučių vartotojams

Sutarties sąlygos individualiems būstams

Klientų aptarnavimo skyrius, 2 aukštas, 203 kab. (Rotušės g. 30, Biržai).

Daugiau informacijos tel. 8 450 32052, +370 614 21979 arba el. paštu apskaita@birzuvandenys.lt

Prašymų formos: 

Prašymas prisijungimo sąlygoms gauti GYVENTOJAMS

Prašymas prisijungimo sąlygoms gauti ĮMONĖMS

Prašymas sudaryti sutartį

Skip to content