DARBO LAIKAS

I - IV: 8.00 val. iki 17.00 val.
V: 8.00 iki 15.45 val.
(pietų pertrauka: 12.00–12.45)
VI-VII - Poilsio dienos

AVARIJOS ATVEJU

Tel. 8 450 32 052 (darbo valandomis)
Visą parą mob. +370 680 24 420

Kaip tapti mūsų klientu?


Norint  prisijungti prie magistralinių tinklų, reikia kreiptis į UAB „Biržų vandenys“ (202 kab.) ir užpildyti prašymą prisijungimo sąlygoms gauti. Prašymą galima užpildyti ir atsisiuntus žemiau pateiktą formą, ją užpildyti, pasirašyti ir atsiųsti el. paštu info@birzuvandenys.lt kartu su reikiamais dokumentais.

Kartu su prašymu reikia pristatyti:

  nekilnojamojo turto Registrų centro išrašą apie nekilnojamąjį turtą – žemės sklypą ir (ar) statinius (dokumentą galite gauti VĮ ,,Registrų centras”, adresas Biržuose – Vytauto g. 59);

  žemės sklypo planą, jei turima (dokumentą galite gauti VĮ ,,Registrų centras”);

  bendrasavininko (-ų) sutikimas (-ai) (jei reikia);

  sklypo savininko (-ų) sutikimas (-ai) (jei reikia);

  savininko įgaliojimas (jei reikia);

  projektinius pasiūlymus ( jei jie buvo rengti);

  kiti dokumentai (jei reikia);

Turint prisijungimo sąlygas, reikia kreiptis į projektuotojus dėl  vandentiekio įvado ir (ar) nuotekų išvado supaprastinto statinio projekto parengimo (jeigu taip nurodyta prisijungimo sąlygose).

Parengtą supaprastintą statybos projektą užsakovas arba projektuotojas, įgaliotas užsakovo, turi suderinti su atsakinga įstaiga, eksploatuojančiomis inžinerinius tinklus, kurių apsaugos zonose suprojektuotas vandentiekio įvadas ir (ar) nuotekų išvadas bei su UAB „Biržų vandenys“. Projektą su minėtų įstaigų rašytiniais pritarimais užsakovas turi pateikti Savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriui su prašymu išduoti statybą leidžiantį dokumentą. (Jeigu prisijungimo sąlygose nurodyta, kad reikalingas projektas).

Turint visus statybai vykdyti reikalingus dokumentus, pagal prisijungimo sąlygas, pasirenkamas statytojas, turintis tokių darbų atlikimo patirties, arba darbus galima atlikti ir savo jėgomis, prižiūrint atestuotam darbų prižiūrėtojui.

Atlikus tinklų statybos darbus, kreipiamasi į UAB „Biržų vandenys“ klientų aptarnavimo skyrių dėl vandens tiekimo ir (ar) nuotekų tvarkymo sutarties sudarymo.

UAB „Biržų vandenys” informuoja, kad norint sudaryti / atnaujinti geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sutartis, pirmiausia reikia užpildyti prašymą (Prašymas).Prašymo formoje būtina nurodyti, kaip norite gauti paruoštą sutartį pasirašyti (elektroniniu būdu ar atvykus į UAB „Biržų vandenys” Klientų aptarnavimo skyrių). Užpildytą prašymą prašome atsiųsti el. paštu apskaita@birzuvandenys.lt

Butų arba privačių gyvenamųjų namų savininkams, turintiems negalią, iš anksto susitarus laiką, bendrovės atstovas gali pristatyti sutartį į namus

Klientų aptarnavimo skyrius, 2 aukštas, 203 kab. (Rotušės g. 30, Biržai).

Daugiau informacijos tel. 8 450 32052, +370 614 21979 arba el. paštu apskaita@birzuvandenys.lt

Prašymų formos: 

Prašymas prisijungimo sąlygoms gauti GYVENTOJAMS

Prašymas prisijungimo sąlygoms gauti ĮMONĖMS

Prašymas sudaryti sutartį