DARBO LAIKAS

I - IV: 8.00 val. iki 17.00 val.
V: 8.00 iki 15.45 val.
(pietų pertrauka: 12.00–12.45)
VI-VII - Poilsio dienos

AVARIJOS ATVEJU

Tel. +370 450 32 052 (darbo valandomis)
Visą parą mob. +370 680 24 420


UAB „BIRŽŲ VANDENYS“ INTERNETINIO TINKLALAPIO SLAPUKŲ POLITIKA

I SKYRIUS
BENDRA INFORMACIJA APIE SLAPUKUS 

1.1 UAB „Biržų vandenys“ interneto puslapyje www.birzuvandenys.lt naudojami slapukai (angl. cookies). Ši slapukų politika sukurta tam, kad mūsų internetinės Svetainės Lankytojai sužinotų daugiau informacijos apie tinklalapyje naudojamas technologijas ir kaip Bendrovė jas naudoja.

1.2. Slapukas – tai nedidelis informacijos failas (nedidelė raidžių ir skaitmenų rinkmena), atsiųstas į Jūsų kompiuterį, ar kitą įrenginį, pavyzdžiui, mobilųjį telefoną, Lankytojams naršant atitinkamoje interneto svetainėje, ir išsaugomas Lankytojo naršyklėje. Slapukas atsiunčiamas į kompiuterį, ar kitą įrenginį tam, kad išsaugotų duomenis, o Bendrovė, atsakinga už jo diegimą, galėtų juos atkurti ir atnaujinti.

1.3. Svetainėje slapukai naudojame:

  • užtikrinti galimybę Lankytojams naršytį Svetainę patogiau;
  • užtikrinti efektyvų ir saugų Svetainės veikimą – slapukų naudojimas palaiko Bendrovės saugumo funkcijas, kurios padeda aptikti ir nustatyti netinkamo elgesio atvejus mūsų Svetainėje;
  • gerinti Svetainės veikimą – stebint slapukų naudojimą, galima gerinti Svetainės ir elektroninių paslaugų veikimą, plėtoti esamas paslaugas, tobulinti funkcionalumą, analizuoti veikimą, kai Lankytojas apsilanko mūsų Svetainėje iš kitų svetainių, kitų įrenginių ar prietaisų;
  • atpažinti sugrįžtančius Svetainės Lankytojus – slapukai padeda parodyti tinkamą informaciją Lankytojams. Tai taip pat padeda išvengti pakartotinės registracijos ir anketų pildymo nuolatiniams Lankytojams;
  • sužinoti apie Svetainės Lankytojų elgesį, analizuoti tendencijas ir tobulinti Svetainę, klientų aptarnavimą.

II SKYRIUS

SVETAINĖJE NAUDOJAMI SLAPUKAI

 

III SKYRIUS

 SLAPUKŲ APRIBOJIMAS ARBA PAŠALINIMAS IŠ KOMPIUTERIO

3.1 Daugelis interneto naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Lankytojai savo nuožiūra gali užblokuoti, apriboti, ar ištrinti slapukus ir panašius unikalius identifikatorius, jeigu tai Lankytojams leidžia jų naršyklės ar įrenginio nustatymai.
(Bendrovės Tinklalapyje būtinieji slapukai ir analitiniai slapukai yra naudojimosi Svetaine sąlyga. Jeigu Lankytojai atsisakys šių slapukų, Bendrovė negali užtikrinti Svetainės veikimą). 

3.2. Galima kontroliuoti kitų slapukų naudojimą, pakeitę savo naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos apie tai, kaip pašalinti slapukus, o taip pat kitos naudingos informacijos, susijusios su slapukų naudojimu, galite rasti interneto svetainėje http://www.allaboutcookies.org/.

Visgi, jeigu atsisakysite ar užblokuosite slapukus ar kitas panašias technologijas, kai kurios Svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos arba jos gali veikti ne taip sklandžiai.

IV SKYRIUS

BENDROSIOS NUOSTATOS

4.1. Su šia Politika susijusiems teisiniams santykiams taikoma Lietuvos Respublikos teisės.

4.2.  Duomenų valdytojas neatsako už žalą, įskaitant žalą, sąlygotą naudojimosi Interneto svetaine trikdžių, už duomenų praradimą ar sugadinimą, atsiradusį dėl paties asmens ar trečiųjų asmenų, veikiančių su asmens žinia, veiksmų ar neveikimo, klaidų, sąmoningo kenkimo, kitokio netinkamo Interneto svetainės naudojimo. Duomenų valdytojas taip pat neatsako už prisijungimo ir/ar naudojimosi Interneto svetaine trikdžius ir (ar) jų sąlygotą žalą, atsiradusią dėl trečiųjų šalių, nesusijusių su Duomenų valdytoju ar asmeniu, veiksmų ar neveikimo, įskaitant elektros, interneto prieigos tiekimo sutrikimus, ir kt.

4.3. Duomenų valdytojas turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Politiką.

4.4. Politikos papildymai ar pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo Interneto svetainėje dienos.

4.5. Jei po Politikos papildymo ar pakeitimo asmuo ir toliau naudojasi Interneto svetaine ir/ar Duomenų valdytojo teikiamomis paslaugomis, laikoma, kad asmuo neprieštarauja dėl tokių papildymų ir/ar pakeitimų.

Skip to content